serwis samochodowy szczecin

FAST Warsztat Samochodowy Szczecin zajmuje się głównie bieżącą obsługą pojazdów, w szczególności naprawami układów zawieszenia i kierowniczego, samochodowych instalacji elektrycznych, układów paliwowych, wymianą olejów, sprzęgła i rozrządu. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala na profesjonalne naprawy przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zleceń. Korzystając z najnowszego sprzętu diagnostycznego jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną diagnostykę w kierunku wykrycia, a następnie wyeliminowania występujących usterek. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.


Zakres usług

Diagnostyka komputerowa Szczecin

Szybka obsługa - wymiana filtrów, wymiana oleju Szczecin, wymiana żarówek

Naprawy bieżące układu kierowniczego i zawieszenia, silników oraz instalacji elektrycznej, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła Szczecin.


Przebieg naprawy w warsztacie samochodowym fast

1

Przyjęcie auta lub części do serwisu

2

Diagnostyka - wycena, oraz kontakt z klientem

3

Naprawa

4

Finalizacja transakcji

Przed przystąpieniem do naprawy najważniejszą czynnością jest wykonanie diagnostyki polegającej na dokładnej weryfikacji zgłoszonych usterek. W celu zbadania stanu technicznego przekazanych podzespołów wykorzystujemy odpowiednie testery i urządzenia diagnostyczne, zaś w przypadku przekazania pojazdu do naprawy, jeśli to konieczne, przeprowadzamy również jazdę testową w obecności klienta. W uzasadnionych przypadkach wymagana jest poszerzona diagnostyka - w tym celu klient zostawia samochód lub podzespół w serwisie. Po ustaleniu przyczyn usterki kontaktujemy się z klientem informując o przewidywanych kosztach. Po zaakceptowaniu kosztów przystępujemy do usunięcia usterek w pojeździe lub przekazanej części. Działamy na terenie miasta Szczecin, zaś na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

Kontakt

FAST Warsztat Samochodowy
ul. Szeroka 56
71-211 Szczecin
tel. 91 852 90 00
kom. 500 84 88 35

FAST Warsztat Samochodowy