Diagnostyka komputerowa Szczecin

Bez względu na to, czy pojazd wykazuje oczywiste oznaki problemu, czy też zauważyliście Państwo jedynie zapaloną kontrolkę „sprawdź silnik”, diagnostyka komputerowa samochodu przeprowadzona przez specjalistę może pomóc w zidentyfikowaniu problemu.

Jak działa diagnostyka komputerowa?

Diagnostyka komputerowa opiera się na pracy z specjalnym urządzeniem diagnostycznym, które łączy się z komputerem pojazdu, czujnikami i pozostałymi podzespołami, rejestrując wszelkie występujące problemy i problemy. Może ona ujawnić istniejące problemy, w tym problemy z silnikiem, skrzynią biegów, elektroniką samohchodu i innymi układami.

Diagnostyka komputerowa samochodu zapewnia szybką i dokładną ocenę pojazdu. Specjaliści skanują komputer pokładowy pojazdu, dokumentują wszelkie kody usterek diagnostycznych i sprawdzają, czy producent pojazdu nie ogłosił akcji serwisowej w związku z zaistniałym problemem.

W razie potrzeby nasz specjalista przeprowadzi test drogowy lub kontrolę wizualną, aby pomóc w weryfikacji problemu. Czasami konieczna będzie kompleksowa analiza badanego podzespołu lub inne testy w celu zidentyfikowania źródła problemów, z którymi boryka się Twój samochód.

Przydatność diagnostyki komputerowej

Diagnostyka komputerowa pozwala szybko i niezawodnie zidentyfikować problemy, bez konieczności pełnej inspekcji pojazdu. Jeśli nie masz czasu, testy te mogą pomóc w określeniu kolejnych kroków, które pozwolą Ci bezpiecznie wrócić na drogę.

Jeśli masz już włączoną lamkę „check engine”, najlepiej zabierz swój samochód do Warsztatu Samochodowego FAST i pozwól specjaliście zdiagnozować i naprawić problem.

schemat budowy samochodu

UKŁAD HAMULCOWY

Konserwacja hamulców jest niezbędna w celu zapewnienia bezpieczeństwa samochodu

UKŁAD NAPĘDOWY

W warsztacie samochodowym FAST wymienisz przeguby napędowe, półosie, sprzęgła i wiele więcej

WYMIANA OLEJU

Okresowa wymiana oleju ma kluczowe znaczenia dla stanu technicznego silnika

WYMIANA ROZRZĄDU

Okresowa wymiana rozrządu zapobiega uszkodzeniom silnika i kosztownym naprawom

WSKAZÓWKI DLA KAŻDEGO KIEROWCY

Nasze opinie z Google

Oceniam warsztat i podejście na bardzo wysokim poziomie. Polecałem "pocztą pantoflową" znajomym i polecam tutaj. Młody zespół na który zawsze można liczyć, zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych. Racjonalne i klarowne podejście do tematu. Oby tak właśnie wyglądało nowe pokolenie mechaników

Dawid H

Zaangażowanie warte podziwu, szybko i trafnie postawiona diagnoza zaoszczędziła mój czas, inni straszyli wymianą przekładni a okazało się że winowajcą okropnych stuków w mojej A3 jest część mocująca wahacz. Polecam!

Przem Ek

Bardzo dobry warsztat. Obsługa jest szybka i bezproblemowa. Robiłem u nich naprawy już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Zdecydowanie polecam.

Piotrek K

Bez problemów, miła obsługa, naprawili auto na czas. Polecam 🙂

Diane Lane

Jestem zadowolony, auto naprawione, cena normalna.

Salvador Zabrali

Pełna profeska, dogadane na godzinę, wszystko zrobione na czas, ceny bardzo konkurencyjne.

FoX Andro

Znają się na rzeczy. Miałem różne doświadczenia z poprzednimi mechanikami. W FAST podeszli do tematu jakbym był ich znajomym. Doradzili co należałoby już wymienić a co jeszcze wytrzyma i nie ma potrzeby zmieniać. Dopasowali części do budżetu którym w tej chwili dysponowałem. Polecam i na pewno wrócę.

Rude Mike

Szybka i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie mogę polecić. Panowie znają się na rzeczy 😉

Nicola Tokarz

Fachowo, szybko oraz bardzo mili Panowie 🙂 Na pewno wrócę, jeżeli będę mieć taka potrzebę! Polecam

Karolina Sybirska