Serwis klimatyzacji samochodowej

Nasi mechanicy mogą wykonać wiele usług z zakresu obsługi układu klimatyzacji, od testowania i regularnej konserwacji do kompletnej naprawy systemu klimatyzacji.

Przegląd i naprawa klimatyzacji samochodowej

Naprawa klimatyzacji samochodowej może obejmować różne zadania, od małych do dużych. Wszystko, począwszy od corocznego przeglądu lub kontroli wydajności po diagnostykę i wymianę elementów systemu, może być wykonane w warsztacie samochodowym FAST przez wykwalifikowanego mechanika. Regularne przeglądy pomagają zapewnić skuteczność chłodzenia i wykryć ewentualne wycieki czynnika chłodniczego. Dodatkowe usługi, jakich może potrzebować Twój pojazd, obejmują:
- Kontrola sprawności wentylatora skraplacza
- Odczyt ciśnienia w instalacji
- Kontrola temperatury wyjściowej
- Kontrola dmuchawy i sprężarki w celu zapewnienia prawidłowego działania
- Kontrola paska klinowego i węży w celu wykrycia oznak starzenia się i potencjalnych uszkodzeń
- Diagnoza możliwych problemów z czujnikami, bezpiecznikami, okablowaniem, skraplaczem lub uszkodzeniem wewnętrznego uszczelnienia sprężarki

Usługa napełniania klimatyzacji

System klimatyzacji w samochodzie jest zamknięty, jednak mimo tego mogą występować przecieki. Kiedy to się stanie, należy usunąć przecieki i napełnić układ nowym czynnikiem, co obejmuje:
- Naładowanie dodatkowym czynnikiem chłodniczym w celu dostosowania ciśnienia do specyfikacji
- Wprowadzenie barwnika fluorescencyjnego do wizualnego ujawniania ewentualnych nieszczelności układu

Usługi serwisu klimatyzacji realizowane w Warsztacie Samochodowym FAST obejmują wszystko, od przeglądu do naprawy. Jeśli więc masz problemy z klimatyzacją pozwól spojrzeć na Twoje auto wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym mechanikom w FAST.

Umów się na przegląd klimatyzacji

FAST Warsztat Samochodowy
ul. Szeroka 56, Szczecin

tel. 500-84-88-35