diagnostyka komputerowa

Bez względu na to, czy pojazd wykazuje oczywiste oznaki problemu, czy też zauważyliście Państwo jedynie zapaloną kontrolkę "sprawdź silnik", diagnostyka komputerowa samochodu przeprowadzona przez specjalistę może pomóc w zidentyfikowaniu problemu.

Jak działa diagnostyka komputerowa?

Diagnostyka komputerowa opiera się na pracy z specjalnym urządzeniem diagnostycznym, które łączy się z komputerem pojazdu, czujnikami i pozostałymi podzespołami, rejestrując wszelkie występujące problemy i problemy. Może ona ujawnić istniejące problemy, w tym problemy z silnikiem, skrzynią biegów, elektroniką samohchodu i innymi układami.

Diagnostyka komputerowa samochodu zapewnia szybką i dokładną ocenę pojazdu. Specjaliści skanują komputer pokładowy pojazdu, dokumentują wszelkie kody usterek diagnostycznych i sprawdzają, czy producent pojazdu nie ogłosił akcji serwisowej w związku z zaistniałym problemem.

W razie potrzeby nasz specjalista przeprowadzi test drogowy lub kontrolę wizualną, aby pomóc w weryfikacji problemu. Czasami konieczna będzie kompleksowa analiza badanego podzespołu lub inne testy w celu zidentyfikowania źródła problemów, z którymi boryka się Twój samochód.

Przydatność diagnostyki komputerowej

Diagnostyka komputerowa pozwala szybko i niezawodnie zidentyfikować problemy, bez konieczności pełnej inspekcji pojazdu. Jeśli nie masz czasu, testy te mogą pomóc w określeniu kolejnych kroków, które pozwolą Ci bezpiecznie wrócić na drogę.

Jeśli masz już włączoną lamkę "check engine", najlepiej zabierz swój samochód do Warsztatu Samochodowego FAST i pozwól specjaliście zdiagnozować i naprawić problem.

Umów się na diagnostykę komputerową

FAST Warsztat Samochodowy
ul. Szeroka 56, Szczecin

tel. 500-84-88-35